Dovolená s dětmi na horách


Jizerské hory v každém ročním období

Jizerky nabízejí spoustu aktivit a možností. Je škoda jich nevyužít. V létě se můžete vydat s dětmi na pěší turistiku nebo za deštivého počasí navštívit různé atrakce. V zimě to jisté sjezdovky a běžkařské tratě. U nás na UKU jsme pro každé období připravili rodinný balíček, který dopřeje zábavu vám i vašim dětem.
 • Ubytování pro celou vaši rodinu

 • Welcome drink pro vás a vaše děti (nealko)

 • Neomezený vstup do našeho bazénu se slanou vodou, brouzdaliště pro děti, whirlpool

 • Neomezený vstup do našeho saunového centra a relaxačních místností

 • Minigolf

 • Program pro děti

 • Velké dětské hřiště

 • Lekce jógy

 • Polopenze

  • přílesní tábor UKO
  • přílesní tábor UKO

  Dovolená s dětmi na horách

  Dětem je u nás věnován individuální čas jen pro ně samotné s různými aktivitami, které podporují kreativitu a zdraví. Lekce dětské jógy dětem pomáhají soustředit se na svou vnitřní rovnováhu, umění správně dýchat a protáhnout tělíčko v té správné míře. Kurzy dětského tvoření umožňují dát zelenou dětské fantazii. Děti zde pracují s různým materiálem, vytváří malé výrobky či malují. Další radostí je malování na obličej, kde zažijí děti spoustu legrace, ale také zároveň jemnou relaxaci. Ale i rodiče s dětmi mohou zažít něco nového, a to malování Hennou.

  Neposlední aktivitou u nás, kterou mohou děti využít, je Přílesní tábor na UKU, který se koná v určitých termínech. Tábor lze navštívit i individuálně na jeden den, pokud je volná kapacita. V čase dětských aktivit můžete navštívit jógu pro dospělé nebo jen užívat zaslouženého odpočinku.

  Pobytové balíčky

  Už si nemusíte lámat hlavu s tím, kam vyrazíte s dětmi na prázdniny. My vás jistíme. Na každé roční období jsme připravili pobyty s dětmi, kde vás čeká spoustu zábavy a programu.


  Pobytové balíčky pro vás a vaše děti. Abychom vám usnadnili výběr dovolené a přípravu programu pro vaše děti, připravili jsme různé rodinné ubytovací balíčky s program.

  Jarní prázdniny

  Jarní prázdniny u nás na UKU jsou pro celou rodinu. Čeká vás pobyt plný zábavy a odpočinku pro celou rodinu. Pro ty menší tu máme dětské hřiště, které si zamiluje každé dítě. Pro větší děti je tu bazén, minigolf nebo bowling.

  Podzimní prázdniny

  Podzim může být krásný, stačí najít to pravé místo. Barvy, které toto roční období přináší, si u nás v Jizerských horách jednoduše zamilujete. Nudit se u nás na UKU nebudete za žádného počasí.


  Velikonoční balíček

  Velikonoční svátky si u nás užijí jak malý tak velcí. Na menší členy rodiny čeká krásné tvoření, kde budou mít vaše děti možnost se rozvíjet a pro rodiče tu máme hodinu jógy, při které krásně zrelaxujete.

  Letní prázdniny

  Prožijte skvělou dovolenou v krásné krajině Jizerských hor, kde Vám nabízíme útulné ubytování, mnoho výletů v okolí Bedřichova, možnost relaxace ve wellness centru i využití vlastního bazénu se slanou vodou.

  Nudit se tu rozhodně nebudete!

  Jizerské hory jsou krásné v každém ročním období a nabízí spoustu aktivit.

  Rezervujte si letní dovolenou ještě dnes!


  Vyplňte prosím krátký poptávkový formulář.

  Ověříme dostupnost, vypočítáme Vám přesnou cenu a budeme Vás kontaktovat zpět.

  Chcete nám raději zavolat? Telefonní kontakt na recepci: +420 734 684 666