Last minute

Ubytování na horách


Připravili jsme si pro vás akční nabídku našich balíčků! Využijte last minute ubytování na horách a zažijte tak nezapomenutelnou dovolenou. Ať už se chystáte s přáteli nebo rodinou, v resortu UKO se nudit nebudete. Na své si tu i přijdou milovníci horské turistiky, cyklistiky a v zimním období i lyžování. Pro ty, kteří hledají místo pro odpočinek máme krásné wellness, kde na vás čeká bazén, jak venkovní, tak i vnitřní, vířivka, sauny a relaxační místnost.


Dopřát si můžete i masáže nebo se nechat hýčkat na kosmetice.

Zavřete oči, otevřete srdce


Vůně dřeva, mráz na špičce nosu. Chladný vzduch v pokoji pod teplou peřinou. Ráno se vzbudíte, otevřete okno a pustíte do plic ten krásný horský vzduch. Čas jako by se zastavil. Špatné myšlenky sebou odnesl vánek a zůstali jste jenom vy. Tohle vše příroda umí. Dovolte si na chvíli zastavit čas a užít si společnost vás samotných a vašich přátel.

Těšíme se na vás!

A co vás u nás čeká?


Mimo aktivit, které samotné UKO nabízí, vás Jizerské hory zabaví dostatečně. Ať už jste příznivci horské turistiky nebo se chystáte na sjezdové lyžování, Bedřichov vás nezklame. Pro milovníky tepla tu na vás čekají sauny, vířivka a relaxační místnost, která vás nadchne jejím výhledem. A pro dokonalý relax si můžete dopřát jednu z našich masáží.
 
Vůně jara, kterou si zamilujete!
Krásná vůně jara v Jizerských horách.

Rezervujte si nabídku na poslední chvíli ještě dnes!

Stačí si vybrat z nabídky last minute balíček podle vašeho výběru a máte skoro hotovo!

Chcete nám raději zavolat? Telefonní kontakt na recepci: +420 734 684 666