Letní dovolená na horách s ratolestmi - prázdninový balíček s programem


Prožijte skvělou dovolenou v krásné krajině Jizerských hor, kde Vám nabízíme útulné ubytování, mnoho výletů v okolí Bedřichova, možnost relaxace ve wellness centru i využití vlastního bazénu se slanou vodou. Po celou dobu pobytu můžete využít areál našeho penzionu, který je vybaven pro rodiny s dětmi, kde si užijete spoustu zábavy i nerušený odpočinek.

V CENĚ BALÍČKU JE ZAHRNUTO


pobyt na 7 nocí s polopenzí

neomezené využití wellness a venkovního bazénu

Dětské hřiště! Jedno z největších hřišť, které vyhrálo dřevěnou stavbu roku

1 hodina jógy zdarma

parkování na uzavřeném parkovišti

Cena letního balíčku na 7 nocí 2022

Letní prázdniny STANDARDDELUXE
Dospělý9.000,- Kč10 400,- Kč
Dítě 6–12 let5 900,- Kč6 600,- Kč
Díte 2–6 let4 700,- Kč5 200,- Kč

Rezervace jarních pobytů

Letní aktivity pro děti na UKU

Vy si odpočiňte, my zařídíme program pro vaše děti.


Věříme, že i v čase vaší rodinné dovolené si i vy jako rodiče potřebujete oddychnout a v klidu relaxovat a vaše děti rády stráví čas se svými vrstevníky a užijí si nová dobrodružství. Proto jsme pro vás připravili organizovaný program pro děti vedený zkušenou lektorkou Helenkou, která má nejen pedagogické dovednosti.
Hlavní program přizpůsobujeme aktuální skupině dětí, kdy bereme v potaz jejich věk a také zájmy dětí s ohledem na momentální počasí. Děti by měly být samostatné (základní hygiena) a ochotné spolupracovat. Na začátku odpoledne se děti nejprve zapojují do seznamovacích her a my dle toho volíme další navazující program. Vybíráme z nabídky výtvarných činností, pracovních dílniček, různých soutěží, sportovních aktivit, pohybu v přírodě s poznávací nebo hrací tematikou. Potřebný výtvarný materiál je součástí a děti si případné výrobky odnesou sebou, aby se Vám mohli pochlubit.
Děti přiveďte vhodně oblečené pro pohyb v přírodě, přibalte starší tričko na výtvarničení a můžete se věnovat už jen vašemu zaslouženému odpočinku.

Rezervujte si letní prázdniny ještě dnes!

Stačí si z nabídky vybrat Letní týdenní pobyt a máte skoro hotovo!

Nevíte si rady? Zavolejte nám na číslo: +420 734 684 666 nebo napište!