Resort
v srdci
Jizerských
hor


„Tam, kde se rodina schází
a zábava začíná."


Resort
v srdci
Jizerských
hor


„Tam, kde se rodina schází
a zábava začíná."


Něco málo o nás


Jsme Ukovi. Rodinný penzion a wellness resort v srdci Jizerských hor v Bedřichově. Penzion provozujeme již 20 let a stále se zlepšujeme a rozrůstáme. Z původního penzionu, kde jsme hosty ubytovávali ve dvou domech, jsme se rozšířili na celkem 3 penziony pro rodiny s dětmi, restauraci a klidnou wellness budovu s jógovým studiem a školicím centrem.

Horní 3 budovy jsou přizpůsobeny pro rodiny s dětmi a spodní budova je naší klidovou zónou pro jógové lekce, romantické pobyty a pro všechny, kteří si chtějí odpočinout. Snažíme se, aby se u nás každý host cítil dobře a našel na UKU přesně to, pro co přijel. Zábava, klid, pohoda nebo relax. Ať už je váš sen jakýkoliv, u nás vám ho rádi splníme. 
pro Vaše bezpečí

Protože si přejeme, abyste se u nás cítili dobře a bezpečně, rozhodli jsme se proto náš resort opatřit FN-NANO technologií. Prostory UKA jsou opatřené speciální fotokatalytickou nanotechnologií, která využívá energii světla, kterou přeměňuje. Nátěr má pak silný čistící a antimikrobiální efekt.

Ticho. Klid. Relax. Odpočinek.

To vše a mnohem víc v prostředí Jizerských hor. Přijeďte si k nám na UKO dobít baterky a načerpat sílu, kterou nám okolní příroda nabízí. Bedřichov je skvělým místem pro rodiny s dětmi.


Restaurace

OTEVÍRACÍ DOBA
denně 12:00–22:00
Kapacita restaurace:

70 míst v hlavní části restaurace, 15 míst v salonku, který je hned u restaurace za prosklenou stěnou,
10 míst u baru a 40 míst v zimní zahradě.

Všechny prostory restaurace, terasy před restaurací i penzionu jsou nekuřácké.


Rádi vám zajistíme prostředí pro slavnostní příležitosti jako jsou rodinné oslavy, společenská setkání, podnikové akce a školení.

Rodinná firma


Jsme Ukovi

Hrdí majitelé resortu Uko. Na prvním místě je pro nás spokojenost našich hostů. Je to něco, čím se řídíme po celou dobu, a proto se snažíme, aby tu každý host našel přesně to, pro co si sem přijel.

Těšíme se také na vaši návštěvu.

S kým se (možná) potkáte

Aneb hlavy naší UKO rodiny, bez kterých si to tu už ani nedovedeme představit.

Lůca

recepční


Radim

hlavní barista


Martinka

mistr jógy


Ferda

šéfkuchař


Ljubka

šéfová čistotyChcete se k nám přidat?


To máme radost! Koukněte na seznam volných pozic a pokud vás něco zaujme, budeme rádi, když se nám ozvete.