Resort
v srdci
Jizerských
hor


„Tam, kde se rodina schází
a zábava začíná."


Resort
v srdci
Jizerských
hor


„Tam, kde se rodina schází
a zábava začíná."


Něco málo o nás


Resort UKO tvoří 4 budovy, které jsou přizpůsobeny tak, aby vyhověly i těm nejnáročnějším zákazníkům. Působíme 20 let a neustále se rozrůstáme. Z původního penzionu, kde jsme ubytovávali hosty zprvu jen ve 2 domech, jsme se rozšířili na celkem 3 penziony pro rodiny s dětmi, restauraci, wellness a 1 budovu s jógovým studie a školícím centrem.
Horní 3 budovy jsou přizpůsobeny pro rodiny s dětmi a spodní budova je naší klidovou zónou pro jógové pobyty, romantické pobyty a pro všechny, kteří si chtějí odpočinout. Snažíme se, aby se u nás každý host cítil dobře a našel na UKU přesně to, pro co přijel. Zábava, klid, pohoda nebo relax. Ať už je váš cíl jakýkoliv, u nás vám ho splníme. V čem spočívá naše kouzlo?
pro Vaše bezpečí

Protože si přejeme abyste se u nás cítili dobře a bezpečně, rozhodli jsme se náš resort opatřit FN-NANO technologií. Prostory UKA jsou tedy natřené a opatřené Fotokatalytickou nanotechnologií, která využívá energii světla, kterou přeměňuje na silný čistící a antimikrobiální efekt.
Ticho. Klid. Relax. Odpočinek.

To vše a mnohem víc v prostředí Jizerských hor. Přijeďte si k nám na UKO dobít baterky a načerpat sílu, kterou nám okolní příroda nabízí. Bedřichov je skvělým místem pro rodiny s dětmi.


Restaurace

OTEVÍRACÍ DOBA
denně 12:00–22:00
Kapacita restaurace:

70 míst v hlavní části restaurace, 15 míst v salonku, který je hned u restaurace za prosklenou stěnou,
10 míst u baru a 40 míst v zimní zahradě.

Všechny prostory restaurace, terasy před restaurací i penzionu jsou nekuřácké.


Rádi vám zajistíme prostředí pro slavnostní příležitosti jako jsou rodinné oslavy, společenská setkání, podnikové akce a školení.

Rodinná firma


Jsme Ukovi

Hrdí majitelé resortu Uko. Na prvním místě je pro nás spokojenost našich hostů. Je to něco, čím se řídíme po celou dobu, a proto se snažíme, aby tu každý host našel přesně to, pro co si sem přijel.

Těšíme se také na vaši návštěvu.

S kým se (možná) potkáte

Aneb hlavy naší UKO rodiny, bez kterých si to tu už ani nedovedeme představit.

Lůca

recepční


Radim

hlavní barista


Martinka

mistr jógy


Ferda

šéfkuchař


Ljubka

šéfová čistotyChcete se k nám přidat?


To máme radost! Koukněte na seznam volných pozic a pokud vás něco zaujme, budeme rádi, když se nám ozvete.