Zábava
i odpočinek
v jednom


„Ať už hledáte klid a pohodu.
S rodinou, přáteli nebo sami se sebou.
UKO je tu právě pro Vás.“


Pobyty a balíčky

S rodinou či přáteli. Za pohodou nebo relaxací. Přinášíme vám pobytové balíčky, které jsou přizpůsobené tak, aby se i těm nejmenším u nás líbilo a bylo o zábavu postaráno. Tvoříme pro vás pobyty na horách v jakémkoliv ročním období.


Ubytování s dětmi a relaxační pobyty v Jizerských horách

Aktuálně

Homeoffice na horách

Pracujete z domova a potřebujete změnu? Chcete krásné prostředí, ale také dobré připojení k internetu a klid? Máme pro vás speciální balíček, který vám zaručí tu nejlepší homeoffice dovolenou.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny na horách v našem resortu UKO jsou skvělou volbou pro všechny. Čeká vás pobyt plný zábavy a odpočinku pro celou rodinu.

Pobytové balíčky (nejen) s dětmi

Po celý rok pro vás na UKU připravujeme různé pobyty a balíčky s dětmi. V Jizerkách se nebudete nudit žádné roční období.

Zimní balíčky

Vyberte si z mnoha zimních balíčků, které na UKU nabízíme. Zabalte si teplé oblečení, vezměte děti a rodinná dovolená v Jizerských horách může začít. Čeká na vás spousta zábavy ať už sníh je či ne.


Jógové pobyty

Jógové pobyty v srdci Jizerských hor. Co víc si přát. Vůně krásné přírody kolem, čerstvý vzduch, který nám naplní plíce a pozitivní energie lidí kolem.

Relax na horách

Potřebujete na chvíli vypnout? Užít si wellness, krásnou přírodu kolem a třeba i jógu? Tak právě pro vás je relax na horách ta správná volba.

Co vás v Jizerských horách čeká?

Cyklistické trasy, turistika nebo lyžování. Příroda všude kolem. To jsme my, UKO. Na vás a vaše děti tu čeká spousta zábavy ať už z prostředí UKA nebo jeho okolí. Zpříjemněte si den koupáním ve venkovním nebo vnitřním bazénu, zahrajte si minigolf nebo zakončete večer bowlingem.
A co děti?

Resort UKO je stvořený pro rodinnou dovolenou s dětmi. Máme tu vše jak pro malé, tak i větší děti a nudit se u nás nebudete ani vy. V našem resortu i okolí se nachází spoustu možností, jak trávit vaši dovolenou.
A především na vaše ratolesti čeká obrovské dřevěné hřiště, které si zamilují!
Rodina. Zábava. Přátelé.

Ať už máte v plánu nabrat novou energii, chcete zažít něco nového či potřebujete pouze vypnout, na UKU to na vás všechno čeká!

Nejčastěji si rezervujete

 

Letní dovolená na horách


Letní dovolená v ČR stojí za to. Vydejte se do hor s přáteli či rodinou a užijte si krásné léto v Čechách. Jizerské hory mají hodně co nabídnout.


Víc informací

Homeoffice na horách


Pracujete z domova a potřebujete změnu? Chcete krásné prostředí, ale také dobré připojení k internetu a klid? Máme pro vás speciální balíček, který vám zaručí tu nejlepší homeoffice dovolenou.


Víc informací

Víkendové wellness


Wellness v Jizerských horách. Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat nové síly!


Víc informací

Mikulášský víkend


Mikulášská besídka se koná vždy v sobotu v odpoledních až večerních hodinách, kdy nás navštíví Mikuláš s Čerty a Andělem. Všechny děti u nás ubytované dostanou od Mikuláše koledu.


Víc informací

Svatomartinský víkend


Přijeďte s rodinou či přáteli užít si dobrého jídla, pohody a krásného prostředí k nám na UKO! Čas u nás můžete trávit aktivně, ale také si užít pohody v našem wellness, kde na vás čeká příjemná atmosféra.


Víc informací

Adventní víkend


Není lepšího času na odpočinek, než před Vánoci. Nasát tu pravou Vánoční atmosféru, užít si pohodu a klid... to vše a více na vás na UKU čeká!


Víc informací
adventní víkend

Vánoční pobyt


Štědrovečerní menu připravujeme v restauraci pouze pro naše hosty ve formě rautu (neomezená konzumace), a to v čase 17–19 hod. Restaurace je na Štědrý den pro veřejnost zavřena.


Víc informací

Joga web EVENT obrázky (1)

Silvestrovský pobyt


Silvestr v Jizerských horách?! Jak jinak lépe zakončit starý rok a začít ten nový! Náš celý tým se na vás bude těšit.


Víc informací

Zimní wellness pobyt v Jizerských horách


Přinášíme vám wellness pobyty, které vám zpříjemní zimu. Čeká na vás útulné ubytování a výborná kuchyně. Všudy přítomné Jizerské hory a pohodové wellness!


Víc informací

Zimní dovolená na horách s dětmi


Zima v ČR! To je panečku jízda! Na horách na vás čeká ta nejlepší zimní dovolená. Zabalte si teplé oblečení, vezměte děti a rodinná dovolená v Jizerských horách může začít.


Víc informací

Pobyt s jógou


Pravidelně pro vás připravujeme pobyty s jógou, které jsou tu od toho, abyste získali novou energii a především si krásně odpočinuli!


Víc informací

 

Potřebujete poradit?