Zábava
i odpočinek
v jednom


„Ať už hledáte klid a pohodu.
S rodinou, přáteli nebo sami se sebou.
UKO je tu právě pro Vás.“


Pobyty a balíčky

S rodinou či přáteli. Za pohodou nebo relaxací. Ať už jsou vaše záměry jakékoliv na UKU vám je splníme. Přinášíme vám pobytové balíčky, které jsou přizpůsobené tak aby se i těm nejmenším u nás líbilo a bylo o zábavu postaráno. Tvoříme pro vás pobyty na horách v jakémkoliv ročním období.


Ubytování s dětmi v Jizerských horách

Co vás v Jizerských horách čeká?

Cyklistické trasy, turistika nebo lyžování. Příroda všude kolem.To jsme my, UKO. Na vás a vaše děti tu čeká spousta zábavy ať už z prostředí UKA nebo jeho okolí. Zpříjemněte si den koupáním ve venkovním nebo vnitřním bazénu, zahrajte si minigolf nebo zakončete večer bowlingem.
A co děti?

Resort UKO je stvořený pro rodinnou dovolenou s dětmi. Máme tu vše jak pro malé, tak i větší děti a nudit se u nás nebudete ani vy. V našem resortu i okolí se nachází spoustu možností, jak trávit vaši dovolenou.
A především na vaše ratolesti čeká obrovské dřevěné hřiště, které si zamilují!
Rodina. Zábava. Přátelé.

Ať už máte v plánu nabrat novou energii, chcete zažít něco nového či potřebujete pouze vypnout. Uko je tu pro vás!

Pobytové balíčky

 

Cyklodovolená v Jizerkách


Cyklodovolená v Jizerských horách je to pravé pro všechny vášnivé cyklisty! Čekají na vás krásné stezky, které si zamilují i ty nejnáročnější cyklisté.


Víc informací

Víkendové wellness


Wellness v Jizerských horách. Přijeďte si k nám odpočinout a nabrat nové síly!


Víc informací

Mikulášský víkend


Mikulášská besídka se koná vždy v sobotu v odpoledních až večerních hodinách, kdy nás navštíví Mikuláš s Čerty a Andělem. Všechny děti u nás ubytované dostanou od Mikuláše koledu.


Víc informací

Svatomartinský víkend


Přijeďte s rodinou či přáteli užít si dobrého jídla, pohody a krásného prostředí k nám na UKO! Čas u nás můžete trávit aktivně, ale také si užít pohody v našem wellness, kde na vás čeká příjemná atmosféra.


Víc informací

Adventní víkend


Není lepšího času na odpočinek, než před Vánoci. Nasát tu pravou Vánoční atmosféru, užít si pohodu a klid... to vše a více na vás na UKU čeká!


Víc informací

Vánoční pobyt


Štědrovečerní menu připravujeme v restauraci pouze pro naše hosty ve formě rautu (neomezená konzumace), a to v čase 17–19 hod. Restaurace je na Štědrý den pro veřejnost zavřena.


Víc informací

Silvestrovský pobyt


Silvestr v Jizerských horách?! Jak jinak lépe zakončit starý rok a začít ten nový! Náš celý tým se na vás bude těšit.


Víc informací

Zimní wellness pobyt v Jizerských horách


Přinášíme vám wellness pobyty, které vám zpříjemní zimu. Čeká na vás útulné ubytování a výborná kuchyně. Všudy přítomné Jizerské hory a pohodové wellness!


Víc informací

Zimní dovolená na horách s dětmi


Zima v ČR! To je panečku jízda! Na horách na vás čeká ta nejlepší zimní dovolená. Zabalte si teplé oblečení, vezměte děti a rodinná dovolená v Jizerských horách může začít.


Víc informací

Pobyt s jógou


Pravidelně pro vás připravujeme pobyty s jógou, které jsou tu od toho aby jste získali novou energii a především si krásně odpočinuli!


Víc informací

 

Potřebujete poradit?