Zabydlete se
u nás

Penzion UKO je tvořen 3 podobnými objekty. V každém domě je 6–7 různě velkých pokojů s celkovou kapacitou 25 lůžek. Všechny pokoje i společné prostory jsou nekuřácké. Kouřit je možné na venkovní terase u každého penzionu. Pro zachování čistoty pokojů i společných prostor se hosté u nás přezouvají do domácí obuvi, proto si s sebou nezapomeňte vzít přezůvky! Penzion UKO je ideálním místem v Jizerských horách pro dovolenou s dětmi.


Počet osob: 6


Zdarma využívání wellness od dvou nocí


Cena pokoje od ,- Kč


Počet ložnic: 3

Otevřený mezonet DELUXE


Útulné dvojlůžkové pokoje si zamilujete. Dodají vám pocit, že jste na horách jenom vy a nikdo jiný. Pohodlná manželská postel vám dopřeje krásný snový spánek. Do pokojů je možné přistavit dětskou postýlku. Většina dvoulůžkových pokojů má v místnosti ještě jednu kratší postel, která může sloužit pro děti.


Počet osob: 3


Zdarma využívání wellness od dvou nocí


Cena pobytu od 4 680,- Kč


Třílůžkový
pokoj


Rodina


Pokoj je vybaven manželskou postelí a jedním menším lůžkem. Pokud plánujete dovolenou na horách s dětmi nebo přáteli, bude pro vás třílužko ideální volbou.


Počet osob: 5–6


Zdarma využívání wellness od dvou nocí


Cena pobytu od 4 620,- Kč


Rodinný
mezonetový pokoj


Rodina


Chcete se na horách zdržet déle? Jedete v plné partě nebo s rodinou a potřebujete něco většího? V našich apartmánech najdete vše co k dovolené budete potřebovat. Kuchyňku, ložnice a obývací pokoj. Mezonetové pokoje milují především děti, které si spaní v podkroví náramně užívají.


Interiéry resortu UKO


Kuchyňka
V přízemí každého domu resortu UKO je volně přístupná kuchyňka, která je kompletně vybavená spotřebiči i nádobím (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí). Naši hosté mohou kdykoli během dne libovolně využívat kuchyňku i přilehlou společenskou místnost pro přípravu jídel a k posezení. Kuchyňka je samoobslužná, hosté si sami zajišťují úklid nádobí, odpadků, udržují pořádek v kuchyňce i jídelně. V kuchyňce anebo na chodbě u pokojů je umístěna lednice pro hosty.


Společenská místnost
Vedle kuchyňky je velká společenská místnost, která má dvě části: jídelnu a odpočinkovou část s TV. Jídelna s dřevěnými stoly a židlemi (25 - 30 míst k sezení) je přístupná našim hostům po celý den. V každé společenské místnosti je k dispozici dětská židlička. Druhá část společenské místnosti slouží hostům pro posezení u velkoplošné LCD televize s digitálním satelitním příjmem a DVD-přehrávačem. Při nepřízni počasí rodiny s dětmi uvítají koš s hračkami, dětskými knížkami a deskové hry.


Připojení k internetu
Hosté se mohou zdarma připojit k internetu pomocí Wi-Fi sítě kdekoli v objektu nebo na zahradě.