Zabydlete se
u nás

Penzion UKO je tvořen 3 podobnými objekty. V každém domě je 6–7 různě velkých pokojů s celkovou kapacitou 25 lůžek. Všechny pokoje i společné prostory jsou nekuřácké. Kouřit je možné na venkovní terase u každého penzionu. Pro zachování čistoty pokojů i společných prostor se hosté u nás přezouvají do domácí obuvi, proto si s sebou nezapomeňte vzít přezůvky! Penzion UKO je ideálním místem v Jizerských horách pro dovolenou s dětmi.


Počet osob: 2


Zdarma využívání wellness od dvou nocí


Cena pobytu od 2 720,- Kč


Dvojlůžkový
pokoj


Billy


Manželské dvoulůžko s nočními stolky a lampičkami, možnost přistýlky nebo postýlky, šatní skříň, TV/SAT, koberec, okna se žaluziemi a záclonami, koupelna se sprchou a WC. Dvoulůžkové pokoje jsou různé a téměř všechny pokoje mají v místnosti kratší pevnou postel. Jedná se pevné lůžko pro děti o velikosti 160 cm s velice kvalitní matrací.


Počet osob: 3


Zdarma využívání wellness od dvou nocí


Cena pobytu od 4 680,- Kč


Třílůžkový
pokoj


Rodina


Manželské dvoulůžko s nočními stolky a lampičkami, možnost přistýlky nebo postýlky, šatní skříň, TV/SAT, koberec, okna se žaluziemi a záclonami, koupelna se sprchou a WC.


Počet osob: 5–6


Zdarma využívání wellness od dvou nocí


Cena pobytu od 4 620,- Kč


Rodinný
mezonetový pokoj


Rodina


Manželské dvoulůžko a 1 lůžko ve spodní části, 2-3 lůžka v podkroví se sklápěcími schůdky. Schůdky jsou napevno, tzv. mlynářské, nelze je sklopit. Je možné použít spodní místnost jako 3-lůžkový pokoj.


Interiéry resortu UKO


Kuchyňka
V přízemí každého domu resortu UKO je volně přístupná kuchyňka, která je kompletně vybavená spotřebiči i nádobím (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka nádobí). Naši hosté mohou kdykoli během dne libovolně využívat kuchyňku i přilehlou společenskou místnost pro přípravu jídel a k posezení. Kuchyňka je samoobslužná, hosté si sami zajišťují úklid nádobí, odpadků, udržují pořádek v kuchyňce i jídelně. V kuchyňce anebo na chodbě u pokojů je umístěna lednice pro hosty.


Společenská místnost
Vedle kuchyňky je velká společenská místnost, která má dvě části: jídelnu a odpočinkovou část s TV. Jídelna s dřevěnými stoly a židlemi (25 - 30 míst k sezení) je přístupná našim hostům po celý den. V každé společenské místnosti je k dispozici dětská židlička. Druhá část společenské místnosti slouží hostům pro posezení u velkoplošné LCD televize s digitálním satelitním příjmem a DVD-přehrávačem. Při nepřízni počasí rodiny s dětmi uvítají koš s hračkami, dětskými knížkami a deskové hry.


Připojení k internetu
Hosté se mohou zdarma připojit k internetu pomocí Wi-Fi sítě kdekoli v objektu nebo na zahradě.