Zábava
pro malé
i velké.


„Kdo si hraje...“


To nejlepší pro ty nejmenší

 

Resort UKO je stvořený pro rodinnou dovolenou s dětmi. Máme tu vše jak pro malé, tak i větší děti a nudit se u nás nebudete ani vy. V našem resortu i okolí se nachází spoustu možností, jak trávit vaši dovolenou. Kompletně nekuřácké prostředí, pokoje i restaurace přizpůsobené pro děti i velká upravená zahrada s dětským hřištěm a bazénem vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb vašich dětí s možností sportovního vyžití.

 

Jaro, léto, podzim i zima... zábava po celý rok!Co vás čeká na rodinném pobytu


pobyt od soboty do soboty ve 3 a více lůžkových pokojích a apartmánech s koupelnou a WC, LCD TV/SAT

postýlky s peřinkami a povlečením, nočníčky, WC prkénka, přebalovací pulty, vaničky, chůvičky, dětské nádobí, židličky, hračky a hry

k dispozici kompletně vybavená kuchyňka pro hosty - pro ohřev dětských pokrmů

snídaně formou bohatého bufetu (8:00–10:00 hod.)

polední a večerní menu v naší nejnavštěvovanější restauraci v Bedřichově, také dětské menu a porce

minigolf na střeše restaurace (k dispozici máme i dětské hole)

krásná zahrada s velkým dětským hřištěm, trampolínou a zahradním bazénem se zastřešením

zahradní altán s posezením u otevřeného ohniště, zahradní gril (dřevo na opékání je k dispozici)

wellness centrum s krytým bazénem se slanou vodou, brouzdalištěm pro děti, whirpoolem, 3 saunami a velkou relaxační místností

k dispozici krmící židličky pro děti, jídelní stoličky, síťová ohrádka, dětské nádobí, příbory a bryndáčky

široký výběr aktivit jak u nás, tak v okolí resortu

S dětmi do Jizerek.

Prožijte dovolenou v Jizerských horách s vašimi dětmi v krásném a čistém prostředí Jizerských hor.
Resort UKO je ideálním místem v Čechách pro dovolenou s dětmi, a to i s těmi nejmenšími. Vyrazte do lesa na klidnou rodinnou procházku nebo si zahrajte bowling, to už je jen na vás, s jistotou ale víme, že si to u nás užijete. Nabízíme plně vybavené pokoje pro 2 až 6 osob nebo apartmány s vlastní kuchyňkou a kompletním vybavením.


Máme hřiště, bazén i hryPro nejmenší návštěvníky penzion Uko vystavěl příjemné dětské hřiště s různými komponentami. Hřiště bylo společně s hosty pojmenováno jako "Hrad UKO". K dispozici jsou pro návštěvníky skluzavky, most, který spojuje horní a dolní terasu, lanový žebřík a lanový tunel, houpačky, hradní opevnění a domeček. Celý hrad je posazen ve velkém pískovišti s jemným pískem. Prostor spodní terasy s Hradem UKO je doplněn příjemným zahradním altánem pro odpočinek ve stínu pro rodiče. Na horní terase je ve stejném duchu posezení u našeho rybníčku se pstruhy a uklidňujícím vodopádem, který stéká po kamenech.
Téměř do všech pokojů můžeme přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Postýlku (nebo přistýlku) včetně dětských peřinek a povlečení zapůjčujeme hostům za poplatek 50,- Kč/noc. Pro vaše děti si můžete v restauraci zapůjčit i nějaké hračky a zábavné hry: dřevěné puzzle, domino, šachy, dámu, omalovánky. Další oblíbenou zábavou pro děti je stolní fotbálek, šipky a minigolf na střeše restaurace.

Příměstský lesní tábor

Hledáte příměstský tábor pro děti? Co takhle zkusit dětský přílesní tábor v srdci Jizerských hor v Bedřichově v jóga centru UKO? Dopřejte svým dětem dny plné zážitků, radosti a nových přátelství. Postaráme se o to, aby si vaše děti užili dny na plno a naučili a vyzkoušeli si spoustu zajímavých činností.

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ V NAŠEM PENZIONU


Vyplňte prosím krátký poptávkový formulář. Ověříme dostupnost, vypočítáme Vám přesnou cenu a budeme Vás kontaktovat zpět.