Nádech,
výdech,
odpočinek.


„Odpočinek je
nejlepší koření pro práci."


Wellness na horách, lepší než lázně

Pro ty, kdo hledají odpočinek, relaxaci, a především si potřebují dobít baterky, tu máme wellness centrum v Bedřichově, kde najdete vše potřebné k "znovuzrození". Zajděte si na masáž, do sauny, nebo si můžete jen v klidu číst v naší relax zóně, a to vše v obklopení Jizerských hor.

Pro matky s dětmi máme k dispozici vnitřní a venkovní bazén, který slouží k zábavě i odpočinku.

Masáže


Ticho. Klid. Relax. Odpočinek.


Ve Wellness centru UKO nabízíme několik druhů masáží. Máme pro vás k dispozici masérky i fyzioterapeutky. Masáže se objednávají přímo na recepci penzionu UKO, nebo na poptávkovém formuláři pod ceníkem. Ceník masáží naleznete zde.

Kosmetika


Nechte se hýčkat.


Kompletní ošetření se dělí na SPA ošetření na citlivou pleť a mořské omlazující hydratační ošetření. Kompletní rozpis ošetření a ceník naleznete zde.

Máte-li o hýčkání zájem, prosíme, dejte nám to vědět minimálně 14 dní před vaším příjezdem, ať můžeme vše připravit, jak se sluší a patří. Pro vaši maximální spokojenost.

Děkujeme.

Bazén


Voda všude, kam se podíváš


Součástí bazénu je oddělený bazének pro malé děti - brouzdaliště, které má rozměry 2 x 3,2 m, hloubka 0,5 m a teplota vody je stejná jako ve velkém bazénu. V bazénku je slaná voda.

Sauna


Je jen na vás, kterou zvolíte.


V saunové části vám nabízíme tři možnosti, kde si můžete odpočinout. Každá část má své účinky, a proto doporučujeme si přečíst více informací, ať víte, co je pro vás to pravé.


Druhy saun, které u nás najdete

Finská sauna
Finská sauna je prověřenou klasikou, která vám pomůže vyplavit z těla toxiny, prokrvit orgány i kůži, posílit imunitu a zbavit se stresu. Pomáhá navíc i s léčbou tzv. syndromu studených nohou. Teplota se v klasické finské sauně pohybuje v rozmezí od 85 do 95 stupňů Celsia. Vlhkost vzduchu je pak mezi 10 a 20 procenty.
Bylinná biosauna
V sauně jsou zavěšené bylinky z vlastní produkce, které vytvářejí příjemné aroma, tato sauna je vhodná i pro děti a ty, kterým nevyhovuje horký vzduch ve finské sauně. Teplota se v sauně pohybuje okolo 65 - 75 st. C.
Solná lázeň
Teplota se pohybuje okolo 55 - 65 st. C a do prostoru se odpařuje sůl z solných panelů a krystalů. Pokud trpíte dýchacími problémy, je pro vás tento typ sauny správnou volbou.

Relax zóna


Knihu do ruky. Nebo zavřít oči?


Relaxační místnost se nachází nad vším tím ruchem. Za teplého počasí je možné odpočívat také venku.

„Všem lidem prospívá dopřát čas od času duši uvolnění. Odpočinek obnovuje totiž životní sílu a veselá nálada prázdnin rozežene každý smutek.“
— Seneca