Nádech,
výdech,
odpočinek.


„Odpočinek je
nejlepší koření pro práci."Pro ty, kdo hledají odpočinek, relaxaci, a především si potřebují dobít baterky, tu máme wellness centrum, kde najdete vše potřebné k "znovuzrození". Zajděte si na masáž, do sauny, nebo si můžete jen v klidu číst v naší relax zóně, a to vše v obklopení Jizerských hor.

Masáže


Ticho. Klid. Relax. Odpočinek.


Ve Wellness centru UKO nabízíme několik druhů masáží. Máme pro vás k dispozici masérky i fyzioterapeutky. Masáže se objednávají přímo na recepci penzionu UKO, nebo na poptávkovém formuláři pod ceníkem.

Kosmetika


Nechte se hýčkat.


Kompletní ošetření se dělí na SPA ošetření na citlivou pleť a mořské omlazující hydratační ošetření. Kompletní rozpis ošetření a ceník naleznete zde.

Bazén


Voda všude, kam se podíváš


Součástí bazénu je oddělený bazének pro malé děti - brouzdaliště, které má rozměry 2x3,2 m, hloubka 0,5 m a teplota vody je stejná jako ve velkém bazénu. V bazénku je taktéž slaná voda.

Sauny


Je jen na vás, kterou zvolíte.


V saunové části vám nabízíme tři možnosti, kde si můžete odpočinout. Každá část má své účinky, a proto doporučujeme si přečíst více informací, ať víte, co je pro vás to pravé.

Relax zóna


Knihu do ruky. Nebo zavřít oči?


Relaxační místnost se nachází nad vším tím ruchem. Za teplého počasí je možné odpočívat také venku.


„Všem lidem prospívá dopřát čas od času duši uvolnění. Odpočinek obnovuje totiž životní sílu a veselá nálada prázdnin rozežene každý smutek.“
— Seneca