Zábava může začít!

U nás na UKU vám přinášíme všechny formy "terapie", jaké zrovna potřebujete. Ať už se chystáte za zábavou nebo odpočinkem, pro každý případ jsme připraveni. Nebudou se zde nudit velcí ani malí hosté.


Minigolf


1. 8. 2010 byl zprovozněn minigolf - přímo v areálu penzionu UKO, Bedřichov. Minigolf je umístěn na střeše restaurace uprostřed zeleně, má celkem 13 unikátních drah zhotovených ze speciálního betonu a cihel.

Provozní doba minigolfu u penzionu UKO
Duben – listopad, 10:00 – 20:00 hod. v závislosti na roční době a počasí

DospělíDěti 2–6 letDěti 6–12 letRodinné vstupnéKaždá další započatá půlhodina
50,- Kč / 1 hůl / 1 hod. hry20,- Kč / 1 dětská hůl / 1 hod. hry30,- Kč / 1 juniorská hůl / 1 hod. hrymax. 150,- Kč / 2 dosp. a 2 dětské hole / 1 hod. hrydosp. 25,- / děti 10,- / 15,- / rodina 75,- Kč

Jóga Bedřichov


Jsme jógové studio blízko Liberce. Nabízíme různé druhy jógy jako je power jóga, jóga pro začátečníky, dětská jóga a mnoho dalších. Mimo jiné pořádáme workshopy a víkend s jógou. Každý jógový pobyt se nese v jiném duchu a odnesete si z něj něco jiného.

BowlingRestaurace Uko s bowlingem Bowling v restauraci Uko má 3 dráhy: 2 dráhy jsou pro dospělé a 1 dráha je dětská. Na každé dráze může hrát max. 8 osob.

Provozní doba bowlinguCeník bowlinguRezervace bowlingu
každý den 12:00–22:00 hod. (event. déle)240,- Kč / 1 dráha / 1 hod.tel. +420 483 306 057

Dětská bowlingová dráha
Jedna z drah je přizpůsobena dětem. Jedná se o raritu: je mírně šikmá a nemá kanálky, takže se koule vždy dokoulí do cíle!

Dětské hřištěPro nejmenší návštěvníky penzion Uko vystavěl příjemné dětské hřiště s různými komponentami.

Hřiště bylo společně s hosty pojmenováno jako "Hrad UKO". K dispozici jsou pro návštěvníky skluzavky, most, který spojuje horní a dolní terasu, lanový žebřík a lanový tunel, houpačky, hradní opevnění a domeček. Celý hrad je posazen ve velkém pískovišti s jemným pískem. Prostor spodní terasy s Hradem UKO je doplněn příjemným zahradním altánem pro odpočinek ve stínu pro rodiče.

Na horní terase je ve stejném duchu posezení u našeho rybníčku se pstruhy a uklidňujícím vodopádem, který stéká po kamenech.

Podívejte se sami jak to u nás vypadá

Wellness a masáže


Kosmetika


Kompletní ošetření se dělí na SPA ošetření na citlivou pleť a mořské omlazující hydratační ošetření.

Bazén se slanou vodou


Bazén je vybaven unikátní technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití dalších chemických prostředků (např. chlóru). Mírně slaná voda (cca 0,5 %) má působením mořské soli i antiseptické účinky.

Masáže


Ve Wellness centru UKO nabízíme několik druhů masáží. Máme pro Vás k dispozici masérky i fyzioterapeutky.

Sauny


Během pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, díky němuž se pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzována látková výměna. Vlhkost vzduchu a intenzitu pocení lze během saunování krátkodobě zvýšit pomocí nálevů.

Relaxační místnost


Relaxační místnost je prostor umístěný v podkroví wellness centra penzionu UKO. Jedná se o klidovou zónu, o prostor určený pouze pro dospělé osoby! Prosíme nevstupujte s dětmi, rušíte tak ostatní hosty při relaxaci, děkujeme.