Zimní dovolená na horách s dětmi


Zima v ČR! To je panečku jízda. Na horách na vás čeká ta nejlepší zimní dovolená. Zabalte si teplé oblečení, vezměte děti a rodinná dovolená v Jizerských horách může začít. Čeká na vás spousta zábavy ať už sníh je či ne. Jizerské hory nabízejí spoustu aktivit za každého počasí. Pokud se rozhodnete vyrazit na běžky či sjezdovky, zajistíme vám SKI bus po celém Bedřichově zcela zdarma!

Co vás čeká?

Že vás dovolená v zimě nebaví? Tak to jste si ji ještě neužili v Jizerských horách. Správné prostředí a atmosféra vám zaručí, že si zimu zamilujete. Na UKU vás čeká jak wellness na horách tak i parádní zimní sporty.
Ubytování pro celou rodinu.

Welcome drink pro vás a vaše děti (nealko).

Neomezený vstup do našeho bazénu se slanou vodou, brouzdaliště pro děti, whirlpool.

Neomezený vstup do našeho saunového centra a relaxačních místností.

Běžkařské tratě, sjezdové lyžování.

Zimní balíčky

Zimní pobyt na horách s dětmi si můžete užít se vším všudy. Jizerské hory splňují všechny podmínky pro parádní víkend na horách, ať už s partou přátel nebo rodinou. Sníh, zimní aktivity, wellness a skvělá kuchyně. Proto je Bedřichov skvělým místem pro ubytování s dětmi. Co víc si od dovolené na horách přát?


Mikulášský víkend na horách

Mikulášská besídka se koná vždy v sobotu v odpoledních až večerních hodinách, kdy nás navštíví Mikuláš s čerty a Andělem. Všechny děti u nás ubytované dostanou od Mikuláše koledu.

Svatomartinský víkend

Přijeďte s rodinou či přáteli užít si dobrého jídla, pohody a krásného prostředí k nám na UKO! Čas u nás můžete trávit aktivně, ale také si užít pohody v našem wellness, kde na vás čeká příjemná atmosféra.


Adventní víkend na horách

Není lepšího času na odpočinek, než před Vánoci. Nasát tu pravou Vánoční atmosféru, užít si pohodu a klid... to vše a více na vás na UKU čeká!

Vánoční pobyt na horách

Užijte si Vánoce a Silvestr na horách. Štědrovečerní menu připravujeme v restauraci pouze pro naše hosty ve formě rautu, a to v čase 17–19 hod. Restaurace je na Štědrý den pro veřejnost zavřena.


Silvestrovský pobyt na horách

Silvestr s přáteli či dětmi v Jizerských horách?! Jak jinak lépe zakončit starý rok a začít ten nový! Náš celý tým se na vás bude těšit.

Zimní wellness pobyt

Přinášíme vám wellness pobyty, které vám zpříjemní zimu. Čeká na vás útulné ubytování a výborná kuchyně. Všudy přítomné Jizerské hory a pohodové wellness!

Nudit se tu rozhodně nebudete!

V zimě jsou Jizerské hory opravdu dechberoucí. A ne jen to! Se zimou přichází i spousta zábavy. Zabalte děti, hodně teplého oblečení a vyrazte na sjezdovky. A protože vám chceme cestování ulehčit, na našem blogu najdete tipy kam na lyže a jaké běžkařské tratě jsou TOP.

Rezervujte si zimní dovolenou ještě dnes!


Vyplňte prosím krátký poptávkový formulář.

Ověříme dostupnost, vypočítáme Vám přesnou cenu a budeme Vás kontaktovat zpět.

Chcete nám raději zavolat? Telefonní kontakt na recepci: +420 734 684 666