U nás si
pochutnáte


„Žádná láska není tak opravdová,
jako láska k jídlu."


Restaurace Resortu UKO v Bedřichově

U nás na UKU se snažíme, aby si každý host přišel na své. V nabídce máme jak tradiční českou kuchyni, na kterou jsme pyšní, tak i bohatou nabídku lehčích jídel vhodných pro vegetariány. Restaurace je otevřená jak pro ubytované tak i pro veřejnost.

OTEVÍRACÍ DOBA
denně 12:00–22:00

ADRESA
Bedřichov 300, 468 12 Bedřichov

TELEFON
734 684 664

V restauraci najdete


70 míst v hlavní části restaurace, 15 míst v salonku, který je hned u restaurace za prosklenou stěnou,
10 míst u baru a 40 míst v zimní zahradě.

Pro děti tu máme dva vybavené dětské koutky, kde vaši ratolesti můžou trávit čas, zatímco vy si dopřejete klidnou a romantickou večeři.

Všechny prostory restaurace, terasy před restaurací i penzionu jsou nekuřácké.


Máte zájem o pronájem restaurace poblíž Liberce? Rádi vám zajistíme prostředí pro slavnostní příležitosti jako jsou rodinné oslavy, společenská setkání, podnikové akce a školení.Něco málo o restauraci


Útulné prostředí s dřevěnými trámy a stoly. Snažíme se aby se u nás hosté nejen dobře najedli, ale užili si i příjemnou atmosféru.

V restauraci resortu UKO vaříme pestrá a chutná jídla z čerstvých regionálních surovin. Věříme, že si u nás pochutnají jak milovníci masa, vegetariáni, příznivci zdravé a vyvážené stravy, malé děti i osoby s dietním omezením. V naší nabídce najdete jak teplé, tak studené pokrmy. Pořádáte rodinnou oslavu či firemní večírek? Hledáte prostory pro svatbu? Nabízíme pronájem restaurace a salonku pro soukromé účely.


Milujeme dobré jídlo, a co vy?


Ubytování v Jizerských horách


Pro ubytované hosty nabízíme polopenzi, kde je na výběr několik jídel. Nabízíme jak tradiční českou kuchyni, tak v našem jídelním listku nechybí ani bezmasé pokrmy.