Usínejte
v souladu
s přírodou


„Ať už hledáte klid a pohodu.
S rodinou, přáteli nebo sami se sebou.
UKO je tu právě pro Vás.“

Zabydlete se v Jizerských horách

Nevíte kam na dovolenou s dětmi? Tak my vás trochu navedeme. Penzion v Bedřichově v našem resortu tvoří 4 samostatné objekty, které jsou obklopeny krásnou udržovanou zahradou se skalkami a zázemím pro hosty. Celý areál je propojen cestami a nabízí bezpečné místo pro ubytování s dětmi jak pro víkendové pobyty tak delší dovolenou. Nechte se zavést třeba na krásné dětské hřiště, pískoviště a nebo Hrad Uko s prolézačkami a velkou trampolínou. V resortu najdete restauraci, wellness centrum a jogové studio. Bedřichov je skvělý pro ubytování s dětmi na horách. Přijeďte třeba jen na prodloužený víkend, nebo i na celé prádzniny!


vhodné pro rodiny s dětmi

wi-fi v každém pokoji

rodinný penzion

můžete přijet se psem

společenská místnost

jedno z největších dětských hřišť, které vyhrálo dřevěnou stavbu roku ČR

krásné Jizerské hory kolem

blízko sjezdovky
Jako v pohádce...

V každým pokoji se budete cítit jinak, ale skvěle


Každý pokoj má vlastní koupelnu, televizi, noční stolek, příjemné dekorace a skříň. Snažíme se, abyste se v pokojích cítili útulně a výhledy do krásné přírody, řeku nebo do naši zahrady tomu pomáhají.

Vůně dřeva všude kolem

Resort UKO obklopují Jizerské hory a dřevo jsme ani nevynechali při stavě pokojů. Víme, jak blahodárně působí dřevo na člověka a především, kdo by nemiloval jeho vůni a přítomnost?

Nádherná zahrada všude kolem

Celý areál penzionu Uko je osazen v prostorné zahradě, která je tvořena skalkami a terasami u jednotlivých domů. Terasy jsou vzájemně propojeny schody a cestami. Na terasách mají hosté možnost využít různých atrakcí a aktivit. U terasy restaurace Uko je osazena skluzavka, aby se pobavili i menší děti. Na další terase je osazena zapuštěná trampolína a na další terase je Hrad UKO, který zvítězil v soutěži "Dřevěná stavba roku 2014 i 2015" v kategorii realizované dřevěné hřiště.

Součástí zahrady je bylinková a užitková zahrada pro potřeby naší kuchyně. Nechybí zde ani zahradní jezírko se pstruhy.

Zahrada má své kouzlo v každém ročním období. Nejkrásnější je ale v květnu, kdy kvetou pestrobarevné skalničky a rododendrony a také na začátku podzimu, kdy kvetou vřesy.